Я вибрала Долю собі сама,
І, що б зі мною не сталося –
У мене жодних претензій нема
До Долі - моєї обраниці
Ліна Костенко

Навчання в початкових класах має бути осяяне грою, казкою - так вважає вчитель початкових класів Нікітіна В.В.

Більше двадцяти років працює Валентина Василівна з молодшими школярами. Педагог доброї душі, який всім серцем любить дітей і цим здобуває своє професійне щастя.

Життя Валентини Василівни склалося нелегко. Вона дуже рано залишилася без батьків. Ще тоді навчилася розуміти людей, швидко стала дорослою. З юних літ мріяла стати вчителем і зараз не уявляє свого життя без педагогічної праці. Нині Валентина Василівна - старший учитель, відмінник освіти України.

Валентині Василівні притаманні уміння швидко встановити психологічний контакт зі співрозмовником, постійна готовність в будь-який момент прийти на допомогу іншій людині.

Усі роки її невтомної педегогічної праці відмічені творчістю, ініціативою, спрямованістю в майбутнє. Валентина Василівна в кожній дитині бачить неповторну особистість, індивідуальність.

Під час проведення уроків та позакласних заходів педагог організовує зустрічі з казковими героями. Казкові герої змінюються, разом з ними змінюються і творчі завдання для учнів.

Нікітіна В.В. намагається перетворити кожну хвилину перебування дитини в класі на радість. Учитель прагне, щоб кожна краплина знань могла бути використана в житті дитини.

Валентина Василівна закохана в свою професію.

Учитель старанно готується до кожного уроку, до кожної зустрічі з дітьми та батьками учнів. Діти завжди з радістю зустрічають свою вчительку, бо знають що від неї вони одержать відповіді на всі запитання.

Ми сподіваємося, що Валентина Василівна ще довгі роки буде невтомно сіяти розумне, добре і вічне в дитячі серця. А її вихованці з вдячністю згадуватимуть свою першу вчительку, добру, дбайливу, мудру наставницю. Вдячні батьки люблять і поважають Валентину Василівну за віддану працю, за щирість і доброзичливе ставлення до дітей.

Колеги